Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
06.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Anrijs, Arkādijs
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Uzmanību iedzīvotājiem: 14. maijā Vecmīlgrāvī notiks civilās aizsardzības mācības 09.05.2019 13:12 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 14. maijā, pulksten 10.00 SIA „Cargo Concept” teritorijā, Birztalu ielā 4A, Rīgā sāksies teorētiskās un praktiskās civilās aizsardzības mācības. Mācības notiek, lai pārbaudītu un pilnveidotu izveidoto kārtību un pasākumus katastrofas draudu gadījumā, kas noteikti SIA „Cargo Concept” civilās aizsardzības plānā un ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā, kā arī pārbaudītu sadarbību starp iesaistītajām institūcijām.

Iedzīvotāju ievērībai!
Šajā laikā operatīvo dienestu transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem. Tiks iedarbināta SIA „Cargo Concept” trauksmes sirēna un civilās aizsardzības apziņošanas sistēma, kas paredzēta mācību dalībniekiem.

Civilās aizsardzības mācībās būs iesaistīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Valsts vides dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, SIA „Cargo Concept”, Rīgas pašvaldības policija un Ostas policija.

Vecmīlgrāvja apkaimē ir iespējami satiksmes ierobežojumi, jo mācību scenārijs paredz glābšanas darbos iesaistīt vairāku operatīvo dienestu transportlīdzekļus, bloķēt piekļuvi SIA „Cargo Concept” teritorijai un evakuēt cilvēkus no notikuma vietas.

Uzņēmums atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes ierobežojumiem „Cargo Concept” tuvumā un neņemt vērā skanošās sirēnas šajā laikā.

Avārijas vietas shēma

Papildinformācija: SIA „Cargo Concept” tehniskais direktors Andrejs Kudrjašovs, tālr.: 26514699


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi