16.06.2019
Justīne, Juta
  Ziņas / Sports
Riteņbraucēji pirms Toyota Rīgas velomaratona izaicinās aktierus uz veiklības braucienu 17.05.2019 13:23 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 21. maijā, pulksten 13:00 Rātslaukumā pie Rīgas domes notiks “Toyota Rīgas velomaratonam” veltīts prezentācijas pasākums, kura laikā titulēti Latvijas riteņbraucēji un populāri pašmāju aktieri tiksies draudzīgā veiklības braucienā pa bruģēto Vecrīgas Rātslaukumu.

Aiz kalniem vairs nav galvaspilsētas nozīmīgākais velonotikums – “Toyota” Rīgas velomaratons. Viens no Eiropas galvaspilsētu lielākajiem velotoniem notiks 2. jūnijā. Tradicionāli neilgi pirms “Toyota” Rīgas velomaratona tiek rīkots mediju pasākums, kurā sabiedrība plašāk tiek informēta par trasēm, galvenajiem organizatoriskajiem jaunumiem un citām nozīmīgām lietām.

Otrdien, 21. maijā, pulksten 13:00 ikviens interesents aicināts apmeklēt nozīmīgajam velo notikumam veltīto pasākumu, kas notiks Rātslaukumā – iepretim Rīgas domei. Tajā piedalīsies organizatori, dalībnieki, atbalstītāji. Pasākuma interesantākā daļa būs veiklības brauciens, kurā piedalīsies titulēti Latvijas riteņbraucēji, ar Rīgas velomaratona uzvarētāju Māri Bogdanoviču un daudzkārtējo Latvijas čempioni MTB maratonā Leldi Ardavu priekšgalā.
Veiklības braucienos kopā ar rūdīties riteņbraucējiem piedalīsies arī aktīvu dzīves veidu mīloši populārie Latvijas aktieri. Viņu vidū arī brīnišķīgās aktrises – Liene Sebre un Sanita Paula.
“Toyota Rīgas velomaratonā” piedalīties var ikvienam vecuma un meistarības līmeņa braucējs. Atbilstoši savām spējām ir iespējams izvēlēties starp “Elektrum” Tautas, “Maxima” Ģimeņu vai sporta braucieniem. Tikmēr jaunākie pedāļu minēji no 3 gadu vecuma laipni lūgti piedalīties bērnu braucienos.

Daugavā ielaisti nēģu kāpuri