21.05.2019
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
  Ziņas / Rīgas domē
Rātsnamā notiks grāmatas „Rīgas domnieki laikmeta līkločos” atvēršana 08.05.2019 14:06 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 10. maijā, Rātsnamā tiks atvērta ilggadējas Rīgas domes darbinieces Vandas Zariņas grāmata „Rīgas domnieki laikmeta līkločos”.

Grāmata, kas tapusi unikāla pētījuma rezultātā, stāsta par Rīgas domes darbību no 1878. līdz 1940. gadam un domnieku likteņiem kara un pēckara periodā. Autore atklāj daudzu domnieku dzīvesstāstus un ļauj ieskatīties viņu atstātajās paliekošajās vērtībās Rīgā. Grāmatā apkopoti daudzi, iepriekš plašākai publikai nezināmi, interesanti fakti, ko papildina personisks vēstījums par cilvēkiem, viņu laiku un spēju izdzīvot laikmeta līkločos.

Uz pasākumu aicināti domnieku pēcteči, bijušie Rīgas domes priekšsēdētāji un Rīgas pilsētas izpilddirektori, kā arī Rīgas domes deputāti, kolēģi, domubiedri un atbalstītāji. Pasākumā piedalīsies arī Dr. hist. J. Šiliņš un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Svinīgais grāmatas atvēršanas pasākums norisināsies Rātsnama 1. stāva vestibilā, plkst. 12.00. Uz atklāšanas brīdi laipni aicināti visi interesenti.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Lemj par Esplanādes parka atjaunošanas iecerēm