Salvis, Selva, Venta
RUB: 72,1926
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
Rīgā turpinās ielu un satiksmes pārvadu tīrīšana no sniega un apstrāde ar pretslīdes materiāliem 12.03.2019 14:37 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Līdz ar sniegputeni, Rīgā turpinās ielu, tiltu un satiksmes pārvadu tīrīšana no sniega un apstrāde ar pretslīdes materiāliem, uz tiltiem strādā 40 tehnikas vienības.

Ņemot vērā šorīt saņemtās sūdzības, ka atsevišķas sniega tīrīšanas tehnikas vienības pa Rīgas ielām esot pārvietojušās ar paceltām sniega tīrīšanas lāpstām. Satiksmes departaments ir pieprasījis no ielu un tiltu uzturētājiem atsevišķos maršrutos GPS pārbaudi, lai pārliecinātos, ka uzturēšanas darbi veikti atbilstoši noteiktajām prasībām.

Sākoties intensīvai snigšanai, ielu, tiltu un pārvadu uzturētāji prioritāri ielu tīrīšanu un kaisīšanu atsāks pirmās un otrās kategorijas ielās. Prioritārās ielas ir ar sabiedriskā transporta un intensīvu transportlīdzekļu kustību. Pabeidzot prioritāro ielu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiāliem, ziemas dienesti turpina darbu trešās prioritātes jeb vietējas nozīmes ielās.
Atbilstoši brauktuvju uzturēšanas prasībām Rīgā, uzņēmumiem tiltu brauktuvju tīrīšana ir jāpabeidz divu stundu laikā pēc snigšanas beigām, bet maģistrālo ielu brauktuvju tīrīšana - trīs stundu laikā pēc snigšanas beigām. Pabeidzot prioritāro ielu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiāliem, ziemas dienesti turpina darbu trešās prioritātes jeb vietējas nozīmes ielās.
Rīgas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu uzturēšanu veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dimante, Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste
Tālr. 67012752; 26111123

Lemj par Esplanādes parka atjaunošanas iecerēm