Bārbala, Līksma
  Ziņas / Rīgas domē
Pirmdien, 4. februārī, plkst.13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs sasaucis atbildīgo pašvaldības iestāžu sanāksmi Rātsnama Portretu zālē, lai lemtu par VUGD ēkas Akmeņu ielā 17 pārņemšanu Rīgas pašvaldības īpašumā un pārrunātu pašvaldības palīdzības iespējas ēkā mītošiem iedzīvotājiem, kuri izmanto ēkas dzīvojamās telpas bez tiesiska pamata.

Sanāksmē ir aicināti piedalīties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes,  Rīgas domes Īpašuma departamenta, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta, Rīgas domes Labklājības departamenta atbildīgie pārstāvji, kā arī deputāti no katras Rīgas domē ievēlētās partijas.

Pēc sanāksmes plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja uzdot jautājumus.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr. 67037357, mob.tālr.26555927, e-pasts: baiba.gailite@riga.lv

Informē par Mežaparka jaunās estrādes būvniecības gaitu un turpmāko progresu