25.01.2020
Sigurds, Zigurds, Sigvards
  Ziņas / Sports
Pasākumā „Rīgas sporta laureāts” sveiks galvaspilsētas labākos sportistus un trenerus 30.12.2019 12:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 9. janvārī, VEF Kultūras pilī plkst. 19.00 sāksies „Rīgas sporta laureāts 2019” svinīgais pasākums, kurā Rīgas domes vadība un sporta pasaulē zināmas personības sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, komandas, kā arī suminās gada populārākā sporta pasākuma organizatorus. Balvu nominācijā „Par mūža ieguldījumu sportā” saņems ilggadējs handbola treneris un tiesnesis, daudzu handbolistu meistarības un talantu attīstītājs Harijs Čebrikovs.

Konkursu „Rīgas sporta laureāts” rīko, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī suminātu vērienīgāko sporta notikumu organizatorus.

Svinīgajā pasākumā pasniegs balvas vairākās nominācijās: „Rīgas labākais sportists”, „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, „Sporto visi kopā”, „Uzlecošā zvaigzne sportā”’, kā arī pasniegs balvu „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Šogad „Rīgas sporta laureāts” nominācijām izvirzīti pazīstami sportisti un sabiedrībā labi zināmi treneri, populāras komandas, kā arī skatītāju un dalībnieku plaši apmeklēti sporta notikumi. Balvām izvirzīto sportistu un komandu vidū ir pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, šķēpmetējs Patriks Gailums, cīkstonis Viktors Reško, ātrslidotājs Haralds Silovs, bokseris Mairis Briedis, vingrotājs Edvīns Rodevičs, vieglatlēte Sindija Bukša, basketbolistes Baiba Eglīte un Ieva Kūlīte, ūdens motosportiste Ieva Millere, peldētāja Ieva Maļuka, dambretiste Jeļena Česnakova, paravieglatlēts Aigars Apinis, BK „TTT Rīga”, Rīgas Volejbola skolas sieviešu komanda, HK „Kurbads”, kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, sporta deju dejotāji Marts Smolko un Tīna Bazikina. Gada balvai izvirzīti treneri Mārīte Lūse, Mārtiņš Zībarts, Valentīna Eiduka, Jūlija Kuzmina, Igors Vihrovs un Oļegs Sarokins, kā arī sporta notikumi – Federācijas Kausa izcīņa (FED Cup) tenisā, „World RX of Latvia” sacensības rallijkrosā, „Baltic Grand Prix” sacensības sporta dejās un „Tet Rīgas maratons”.

Konkursu „Rīgas sporta laureāts” un tā uzvarētāju sveikšanas pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RTD IKSD).

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv

Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.