Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests
Valūtas kursi
GBP: 0,8511
RUB: 68,2495
USD: 1,1108
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
O.Burovs: Braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā joprojām ir un būs galvaspilsētas prioritāte 04.12.2019 10:59 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
“Kā jau vairākkārt esmu paudis, maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā ir mūsu prioritāte. Šajā ziņā nekas nav mainījies, tas joprojām ir gan mans, gan partijas “Gods kalpot Rīgai!” uzstādījums,” uzsver Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

“Dienas kārtībā nevienu brīdī nav bijis izvirzīts jautājums, ka būtu jāpārskata braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā. Plānojot nākamā gada pašvaldības budžetu ir paredzēts, ka visas pašvaldības noteiktās atlaides sabiedriskā transportā tiek saglabātas,” norāda O.Burovs.

Atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā šobrīd izmanto lielākā daļa Rīgas iedzīvotāju, par pilnu biļetes cenu ikdienā transportu izmanto 14% pasažieru. Tostarp par brīvu sabiedrisko transportu izmanto nestrādājošie pensionāri, skolēni, invalīdi un citas sabiedrības grupas. Savukārt daļēji braukšanas maksas atvieglojumi piešķirti pedagogiem strādājošiem pensionāriem, studentiem, Rīdzinieka kartes īpašniekiem u.c.


Vairāk informācijas par Rīgas pilsētas pašvaldības piešķirtām atlaidēs sabiedriskajā transportā:  https://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes/bilesu-klasts-un-cenas-1/menesa-bilete/


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi