Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Sigurds, Zigurds, Sigvards
Valūtas kursi
GBP: 0,8431
RUB: 68,1692
USD: 1,1035
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Satiksmei atklāta dzelzceļa pārbrauktuve zem Brasas pārvada 12.12.2019 15:11 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 11.decembrī, plkst.5.00 satiksmei tika atklāta divvirziena dzelzceļa pārbrauktuve zem Brasas pārvada, kas savieno Kluso ielu ar Gaujas ielu.

Savukārt, lai nodrošinātu drošu satiksmi pār minēto pārbrauktuvi, tiks slēgts Laktas ielas posms pie Brasas pārvada. Satiksme pār Brasas pārvadu pilnībā tiks slēgta, izņemot sabiedrisko transportu, kas turpinās savus maršrutus kā līdz šim.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus laicīgi plānot savus pārvietošanās maršrutus minētajā vietā, kā arī rēķināties ar ilgāku ceļā pavadīto laiku. Sakarā ar satiksmes organizācijas izmaiņām pārvada tuvumā tiks izvietotas informatīvas ceļa zīmes. Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Rīgas domes satiksmes vadības centru pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 3600.

Brasas pārvadam tiks uzsākta konservācija un tramvaja sliežu pārbūve, lai varētu atjaunot zemās grīdas tramvaja kustību, nodrošinot sabiedriskā transporta pasažieriem ērtu nokļūšanu uz Mežaparku un centru.

Kā iepriekš ziņots, pavasarī, sākoties Brasas pārvada remontdarbiem, būvdarbi tika apturēti uzieto apbedījumu dēļ. Remontdarbu laikā arī atklājās, ka pārvada stāvoklis ir kritiskā stāvoklī, tāpēc būvdarbi tika apturēti. Veicot pārvada apsekošanu un būvprojekta pārstrādi, tika secināts, ka esošās būvatļaujas ietvaros ir iespējams veikt visus nepieciešamos darbus, vienlaikus Būvvaldei rūpīgi sekojot līdzi, lai visas izmaiņas un darbi notiktu atbilstoši normatīvajam regulējumam.

Brasas pārvads pār dzelzceļu uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1959. gadā un tajā līdz šim nav veikti būtiski pārbūves darbi. Kopējās remontdarbu izmaksas plānotas 10,87 miljonu eiro apjomā.

Plašāk informācija: Ilze Dimante,
Rīgas domes Satiksmes departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja; Tālr. 67012703; 26111123


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi