14.12.2019
Auseklis, Gaisma
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
“Rīgas satiksmes” valdes atlases otrajai kārtai izvirzīti 69 kandidāti 25.11.2019 09:38 - Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
“Rīgas satiksmes” jaunās valdes atlases otrajai kārtai no 176 kandidātiem izvirzīti 69 pretendenti. Plānots, ka otrās kārtas atlase varētu ilgt līdz 10. decembrim.  Kandidātu vērtēšanu otrajā kārtā veiks personāla atlases kompānija SIA “Human Source” un valdes atlases nominācijas komisija.

Izveidotajā valdes atlases nominācijas komisijā iekļauti trīs “Rīgas satiksmes” padomes locekļi, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldes priekšniece, Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors, Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora biroja vadītājs – direktora vietnieks un Latvijas pasažieru pārvadātāju asociācijas deleģētais pārstāvis.

Kā jau iepriekš ziņots, laika posmā no 24. oktobra līdz 7. novembrim izsludinātajam konkursam uz „Rīgas satiksmes” piecu valdes locekļu amatiem tika saņemti 176 kandidātu pieteikumi.

Plānots, ka “Rīgas satiksmes” jaunās valdes piecu locekļu atlase varētu notikt līdz 2019. gada 31. decembrim.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

_______________
Papildu informācija:
Baiba Bartaševiča,
RP SIA „Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālrunis: 67104724
e-pasts: baiba.bartasevica@rigassatiksme.lv

Diskusija par Rail Baltica projekta realizāciju Rīgas teritorijā

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.