Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Oļegs Burovs: Līdz 28.novembrim pašvaldības uzņēmumam “Rīgas Centrāltirgus” jāiesniedz plāns par līguma laušanu ar SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta”; Rīgas pilsētas Būvvaldei jāsniedz skaidrojumi par Gogoļa laukuma paviljonu darbību pēc iztecējušā ekspluatācijas termiņa 26.11.2019 12:06 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, kurš ir pašvaldības uzņēmuma “Rīgas Centrāltirgus” (RCT) kapitāldaļu turētājs, uzdevis RCT valdei līdz 28.novembrim sniegt rīcības plānu attiecībā uz līguma laušanu ar SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta”. Tāpat kapitāldaļu turētājs uzdevis RCT valdei izstrādāt jaunu nomas līgumu projektu, paredzot prasības, ka turpmāk, nomas līgumi no RCT puses var tikt nekavējoties pārtraukti gadījumā, jā tiesībsargājošās iestādes konstatē kādus pārkāpumus.

“Neredzu iespēju turpināt sadarbību ar nomnieku, kura teritorijā notiek nelikumīgas darbības, kuras ir fiksējusi gan Valsts policija, gan Latvijas televīzija,” uzsver Oļegs Burovs. “RCT teritorija Gogoļa laukumā, ir ne tikai ar kriminālu pieskaņu, bet arī ir visnesakoptākā teritorija visā Centrāltirgū. Laukums, kas atrodas starp Centrālo staciju un lielveikalu “Stockmann” ir viena no Centrāltirgus ieejām, to izmanto daudzi tūristi, var arī pateikt, ka tā ir tirgus vizītkarte, kas izskatās ļoti nepievilcīgi, bet tirdzniecības paviljoni ir kā grausti,” norāda domes priekšsēdētājs. Tuvākajā laikā RCT valdei būs arī jāizstrādā priekšlikumi par šīs teritorijas sakārtošanu.
 
“Ņemot vērā to, ka atbilstoši manā rīcībā esošai informācijai, Gogoļa ielas paviljoniem varētu arī būt beidzies ekspluatācijas termiņš, esmu pieprasījis Rīgas pilsētas Būvvaldei sniegt paskaidrojumus par šo būvju tiesisko statusu,” norāda domes priekšsēdētājs.
 
O.Burovs arī ir paudis atbalstu RCT plānam nodrošināt Centrāltirgus apsardzi un drošības dienestu ar ārpakalpojuma palīdzību. Pēc pēdējo dienu notikumiem, esošais RCT drošības dienests ir zaudējis uzticību, pauž O.Burovs.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa tālr.: 67026049, e-pasts: nsa@riga.lv


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi