13.12.2019
Lūcija, Veldze
  Ziņas / Rīgas domē
O.Burovs: SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta” līdz 13.janvārim jāatbrīvo Centrāltirgus teritorija 28.11.2019 11:18 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Atbilstoši kapitāldaļu turētāja uzdevumam, AS “Rīgas Centrāltirgus” (RCT) ir uzteicis līgumu nomniekam SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta.” Rīgas domes priekšsēdētājs, RCT kapitāldaļu turētājs Oļegs Burovs norāda, ka gadījumā, ja nomnieks vilcināsies ar uzteikuma izpildīšanu un teritorijas atbrīvošanu, tas tiks izdarīts ar pašvaldības spēkiem, vēlāk regresa kārtībā piedzenot izdevumus no jau bijušā nomnieka.

“Turpmāk arī visos RCT nomas līgumos būs atrunāts, ka nomas līgumi no RCT puses var tikt nekavējoties pārtraukti gadījumā, jā tiesībsargājošās iestādes konstatē kādus pārkāpumus,” uzsver O.Burovs.

27.novembrī pašvaldības AS “Rīgas Centrāltirgus” ir nosūtījusi SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta” paziņojumu par līguma laušanu. Līguma izbeigšanas termiņš ir 13.janvāris. Līdz 13.janvārim nomniekam ir jāatbrīvo teritorija no tirdzniecības moduļiem un citas kustāmās mantas, kā arī jāsakārto teritorija.

Diskusija par Rail Baltica projekta realizāciju Rīgas teritorijā

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.