13.12.2019
Lūcija, Veldze
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
No amata atstādināts AS “Rīgas Centrāltirgus” drošības dienesta vadītājs; izvērtē iespējas lauzt līgumu ar SIA “TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ” 25.11.2019 11:04 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS "Rīgas Centrāltirgus” (RCT) valde šodien, 25.11.2019. ir atstādinājusi no amata RCT Iekšējās drošības dienesta vadītāju Maksimu Danovski. Atstādināts ir arī valdes padomnieks iekšējās drošības jautājumos Vitālijs Dubovs.

“Tuvākajā laikā plānojam nodot drošības jautājumus, proti, apsardzi, ārpakalpojumu sniedzējiem. Šis ir optimālākais risinājums, ko varam realizēt, pateicoties kapitāldaļu turētāja atbalstam. Izvērtēsim jomas līderus, kas nodrošina piemērotākos, augstas kvalitātes apsardzes pakalpojums,” norāda RCT valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks.

RCT valde arī vērtē iespējas līguma pārtraukšanai ar RCT Gogoļa laukuma nomnieku SIA "TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ”.

Kā ziņots, 21.11.2019. un 22.11.2019. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde AS “Rīgas Centrāltirgus” administrācijas ēkā un tās teritorijā veikusi procesuālās darbības saistībā ar akcizēto preču nelikumīgu apriti. Darbības notika tai skaitā SIA “TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ” nomātajā teritorijā.

Papildu informācijai: RCT Mārketinga projektu vadītāja Daiga Zīrape, tel. 67358157

Diskusija par Rail Baltica projekta realizāciju Rīgas teritorijā

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.