Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas mērs kopā ar pamatskolas “Rīdze” skolēniem un bērnu un jauniešu kori “Sono” dosies Ziemassvētku egļu meklējumos 20.11.2019 12:05 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 21.novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar SIA „Rīgas meži” pārstāvjiem, žurnālistiem, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas kori “Sono” un Rīgas pamatskolas “Rīdze” skolēniem dosies uz „Rīgas mežu” Tīreļu mežniecību, lai izraudzītos krāšņākās Rīgas Ziemassvētku egles.

Kā ik gadu, pasākuma laikā tiks izvēlētas trīs Ziemassvētku egles: viena no tām tiks novietota Doma laukumā, otra - 11.novembra krastmalā (pie Akmens tilta), bet trešā - Rātslaukumā.

Šāds Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākums Rīgai piederošajos mežos tradicionāli norisinās katru gadu, un uz to vienmēr tiek pieaicināti viesi. Šogad – XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku priekšvakarā - Rīgas lielās Ziemassvētku egles tiks meklētas kopā ar topošajiem svētku dalībniekiem. Kā arī pasākumā piedalīsies pamatskolas “Rīdze” 6.klase, kuras skolniece Marta Reke šogad bija līdzautore mēra valsts svētku apsveikumam.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties Rīgas Ziemassvētku egļu izraudzīšanās pasākumā plkst.12.00 SIA “Rīgas meži” Tīreļu mežniecībā (pielikumā karte). Izbraukšana no Rīgas domes plkst. 11.30.

Aicinām izvēlēties pasākumam piemērotu apģērbu un apavus!

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi