Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Sigurds, Zigurds, Sigvards
Valūtas kursi
GBP: 0,8431
RUB: 68,1692
USD: 1,1035
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Polijas vēstniece Latvijā ierodas vizītē pie Rīgas domes priekšsēdētāja 08.10.2019 20:32 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Otrdien, 8.oktobrī,  Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Polijas vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu.

M.Mihališina apsveica mēru ar stāšanos amatā un pauda gandarījumu par līdzšinējām Latvijas un Polijas attiecībām, kā arī Rīgas un Varšavas ciešo sadarbību noslēgtā pilsētu sadarbības līguma ietvaros.

1997. gada oktobrī tika parakstīta pirmā Vienošanās par sadarbību starp Rīgas un Varšavas pilsētu, kas 2002. gadā tika atjaunota. Rīga un Varšava sadarbojas vairāku starptautisku tīklu ietvaros. Aktīva sadarbība notiek starp abu pilsētu pašvaldību policiju. Regulāras tikšanās notiek Baltijas jūras valstu galvaspilsētu policijas priekšniekiem, lai apspriestu sabiedriskās drošība un kārtības jautājumus. Savukārt, ar Polijas pilsētu Krakovu Rīga sadarbojas Pasaules Kultūras mantojuma pilsētu asociācijas (Organisation of the World Heritage Cities – OWHC) ietvaros.

Sarunas gaitā M.Mihališina atzinīgi novērtēja Rīgas domes ieguldījumu Itas Kozakēvičas Rīgas Poļu vidusskolas attīstībā un vienojās arī turpmāk sadarboties, lai skola attīstītos kā poļu kultūras centrs Rīgā.

Tāpat  O.Burovs un M.Mihališina pārrunāja dažādas jomas, kurās notiek sadarbība – izglītība, kultūra, dzīvojamā fonda renovācija, un tūrisms.

 

Informāciju sagatavoja:  Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Ilze Krūkle, tālr. 67181066, e-pasts: ilze.krukle@riga.lv


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi