Bārbala, Līksma
  Ziņas / Kultūra un izklaide
Rīgas pašvaldībā pasniegs Jaunatnes līdzdalības balvas 23.01.2019 15:47 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 31. janvārī, plkst. 17.00 koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” (Krāsotāju iela 12) svinīgā atmosfērā Rīgas pašvaldības pārstāvji sveiks galvaspilsētas aktīvākās jaunatnes nevalstiskās organizācijas, pasniedzot Jaunatnes līdzdalības balvas par darbību 2018.gadā.

Līdzdalības balvas pasniegšanas ceremonija ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju un iezīmē jaunas sadarbības iespējas starp pašvaldību un jaunatnes nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā. Ceremonijas laikā tiek piešķirtas trīs balvas un trīs atzinības.

Balvas par 2018.gadu tiks pasniegtas šādās nominācijās: “Zelta partneris”, “Labākai dzīvei” un “Inovācija 2018”. Balvu nominācijā „Zelta partneris” saņem par kvalitāti darbā ar jaunatni un sekmīgu sadarbību ar pašvaldību, nominācijā „Labākai dzīvei” balvu piešķir par iekļaujošu un iedrošinošu darbu ar jauniešiem, savukārt balva nominācijā „Inovācija 2018” tiek pasniegta par iespēju radīšanu jauniešu mērķtiecīgai izaugsmei aizraujošu piedzīvojumu vidē.

Komisija, kura vērtē jaunatnes organizāciju darbību, tiek izveidota, pārstāvot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas jauniešu centru “Kaņieris”, kā arī divas jaunatnes organizācijas, kuras ieguvušas balvu iepriekšējā gadā - šī gada komisijā piedalījās pārstāvji no organizācijām “FunA” un “Go Beyond”.

Pasākuma muzikālo atmosfēru radīs komponists un ģitāras virtuozs Rihards Lībietis un igauņu izcelsmes latviešu dziedātāja Anneli Arro.

Vairāk par pasākumu: https://ej.uz/LidzdalibasBalva

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”.

Informāciju sagatavoja: Roberta Vītola, Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja, tālr. 22078721, epasts Roberta.Vitola@riga.lv

Informē par Mežaparka jaunās estrādes būvniecības gaitu un turpmāko progresu