Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Malvis, Malvīne
Valūtas kursi
GBP: 0,8960
RUB: 71,6399
USD: 1,1362
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīga un Okinava dalās pieredzē par e-pārvaldi 10.01.2019 12:36 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 10. janvārī,  Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs uzņēma Okinavas prefektūras vicegubernatoru Moritaka Tomikava (Moritaka Tomikawa) un pavadošo delegāciju no Okinavas prefektūras.

J. Radzevičs viesus informēja, ka Rīgai ir cieša sadarbība ar Japānas pilsētu Kobi: |”Šī draudzība neaprobežojas tikai ar vienu pilsētu. 2014.gadā Rīga bija Eiropas kultūras galvaspilsēta, un, sadarbībā ar Japānas Eiropas kultūras fondu, Rīga guva atbalstu kultūras programmu ietvaros. Kā arī īpaši vēlos uzteikt sadarbību ar Japānas vēstniecību. Ar tās līdzdalību Rīgā izveidots lielisks sakuru dārzs Rīgā.” Savukārt Okinavas prefektūras vicegubernators no sirds pateicās par silto uzņemšanu.
 
Okinavas prefektūra ir viena no 47 Japānas administratīvajiem rajoniem vai prefektūrām, kas atrodas  Okinavas arhipelāgā pie Klusā okeāna. Okinavas prefektūras vadība un IT centrs izrādīja interesi apmeklēt Rīgas domi un satikties ar tās vadību un pārstāvjiem, lai veicinātu informācijas un pieredzes apmaiņu tādās jomās kā e-pārvalde, Smart city projekti Rīgā, IT risinājumi tūrisma sektorā un tūrisma jomas digitalizācija.

Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centra Projektu pārvaldes Administrācijas nozares IKT vadītāja Nellija Mahova informēja viesus par  “E-pārvaldi Rīgā”, bet Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvis Jānis Prūsis pastāstīja par Viedo risinājumu testēšanas vidi Rīgā.


Informāciju sagatavoja:  Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Ilze Krūkle, tālr. 67181066, e-pasts: ilze.krukle@riga.lv


Pasākums „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi