Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Malvis, Malvīne
Valūtas kursi
GBP: 0,8960
RUB: 71,6399
USD: 1,1362
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Ekspertu uzraudzībā turpinās ēkas Kalnciema iela 2B sakārtošanas darbus un no pirmdienas virzienā uz centru atjaunos satiksmi 04.01.2019 15:54 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
 4.janvārī Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs sasauca pašvaldības atbildīgo iestāžu operatīvo sanāksmi pie ēkas Kalnciema ielā 2B, lai lemtu par nekustamā īpašuma turpmāko sakārtošanu  un satiksmes organizāciju.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs: “Lai novērstu ugunsgrēkā radīto seku bīstamību un apdraudējumu pilsētvidei, ir demontēta Kalnciema ielas 2B ēkas fasādes daļa līdz pirmā stāva līmenim. Šobrīd eksperti izvērtē, vai ir nepieciešams demontēt vēl arī atsevišķas detaļas ēkai Raņķa dambja pusē, bet šobrīd ēkas sabrukšanas iespējamība ir novērsta, tāpēc ar visām iesaistītām institūcijām vienojāmies, ka no pirmdienas, 7.janvāra, ir daļēji atjaunojama satiksme virzienā uz centru. Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē, 14.janvārī, tiks skatīts jautājums par ēkas turpmāko sakārtošanu, ievērojot būvekspertu norādītos darbu uzdevumus un to termiņus. ”

Sanāksmē piedalījās  Rīgas domes Īpašuma departamenta, Rīgas pilsētas Būvvaldes, Rīgas domes Satiksmes departamenta atbildīgie pārstāvji un uzņēmuma “CMB” būvinženieri. Operatīvajā sanāksmē piedalījās Kalnciema 2B ēkas īpašnieku pārstāvji no uzņēmuma “Novira Capital” un uzņēmuma nolīgtie būvnieki.

Pagājušā gada 25.novembrī, ēkā Kalnciema ielā 2B izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Lai novērstu ugunsgrēkā radīto seku bīstamību un apdraudējumu pilsētvidei, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejā 19.decembra sēdē pieņēma lēmumu par ēkas fasādes daļēju demontāžu līdz līmenim, kad būvinženieri sniegs atzinumu, ka tā ir pilnībā droša. Demontāžas darbi tiek veikti saskaņā ar izstrādāto projektu un darbu izmaksas sedz ēkas jaunais īpašnieks “Novira Capital”.  

Informāciju sagatavoja:
Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr. 67037357, mob.tālr.26555927, e-pasts: baiba.gailite@riga.lv


Pasākums „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi