Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
  Ziņas / Rīgas domē
Atklās Latvijas mēroga karjeras atbalsta kampaņu “Mācies būvniecību” 08.01.2019 14:51 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 9.janvārī, plkst.13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā (Purvciema ielā 38) atklās Latvijas mēroga karjeras atbalsta kampaņu “Mācies būvniecību”.

Tās mērķis ir  radīt priekšstatu par labas prakses piemēriem būvniecības nozarē, popularizēt mācības profesionālās izglītības iestādēs, studiju iespējas augstskolās un koledžās, kā arī iedvesmot jauniešus darbam būvniecībā.

Kampaņas atklāšanas pasākumā piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārvaldes priekšnieks Ivars Balamovskis, LLU Vides un būvzinātņu fakultātes asociētā profesore Sandra Gusta, būvuzņēmuma “VELVE” valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns un uzņēmuma “Forma 2” valdes loceklis Māris Tidriķis.

Jau ceturto gadu kampaņas “Mācies būvniecību” organizatori biedrība “Building Design and Construction Council” kopā ar sadarbības partneriem Izglītības un zinātnes ministriju, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Rīgas domes Īpašuma departamentu, biedrību „Zaļās mājas” un Rīgas Celtniecības koledžu aicina skolēnus nākotni saistīt ar kādu no  būvniecības aizraujošām profesijām. Kampaņas dalībnieki viesojas arī augstskolās, pie būvniecības programmas studentiem, lai paralēli teorētisko zināšanu apguvei studentiem būtu iespējams iepazīties ar praktiskiem pieredzes stāstiem. Gan skolniekiem, gan studentiem kampaņas laikā ir iespēja apmeklēt Latvijas lielākos būvobjektus.

Pasākuma laikā prezentēs jauno kampaņas informatīvo bukletu “Aizraujoša profesija - būvnieks”. Plašāka informācija par kampaņu publicēta mājas lapā www.buvniekupadome.lv

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties kampaņas atklāšanas pasākumā!

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr. 67037357, mob.tālr.26555927, e-pasts: baiba.gailite@riga.lv

Papildus informācija par kampaņu “Mācies būvniecību”: Gunita Jansone, 29407147, gunita.jansone@inbox.lv un Agrita Lūse, 28373794, agrita.luse@gmail.com