Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.05.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Salvis, Selva, Venta
Valūtas kursi
GBP: 0,8760
RUB: 72,1926
USD: 1,1172
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rajonos un priekšpilsētās  
Rīgas domes vadība iepazīsies ar Āgenskalna tirgus turpmāko darbību un iecerēm 25.07.2018 15:06 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 26. jūlijā, plkst. 11.00 Āgenskalna tirgū (Nometņu ielā 64) Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu tiksies ar SIA „Kalnciema iela” vadītāju Kārli Dambergu, lai pirms gaidāmās āra tirdzniecības atsākšanas iepazītos ar tirgus turpmāko darbību un iecerēm.

Pasākumā piedalīsies arī Rīgas domes Īpašuma departamenta atbildīgie speciālisti, kā ar SIA „Kalnciema iela” pārstāvji – arhitekte Liene Griezīte un projekta vadītājs, arhitekts Roberts Valdmanis.

Nākamnedēļ, 3. augustā, Kalnciema kvartālā saimniekojošais uzņēmums SIA „Kalnciema iela” plāno atsākt Āgenskalna tirgus darbību un uzsākt āra tirdzniecību tā teritorijā.

Šogad februārī Rīgas domes Īpašuma departaments izsludināja Āgenskalna tirgus ēkas un tai pieguļošās teritorijas nomas tiesību izsoli. SIA „Kalnciema iela” bija vienīgā pretendente, kas 18. maijā ieguva tiesības nomāt tirgus teritoriju uz 30 gadiem. Šobrīd tirgus teritorijā ir demontētas visas vidi degradējošās būves.

Saskaņā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta izstrādāto nomas tiesību nolikumu nomniekam Āgenskalna tirgus ēka un tai pieguļošā teritorija pilnībā ir jāatjauno trīs gadu un sešu mēnešu laikā.

Aicinām arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus iepazīties ar Āgenskalna tirgus turpmāko darbību un iecerēm! Tiekamies pie vēsturiskās ēkas galvenās ieejas.

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr.: 67037357; mob. tālr.: 26555927; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv
https://twitter.com/RigasIpasumaDep
https://www.facebook.com/rdid.lv/
www.rdid.lv


Lemj par Esplanādes parka atjaunošanas iecerēm
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi