21.09.2018
Mariss, Matīss, Modris
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
Otrais Latvijas simtgadnieku salidojums notiks kultūras pilī „Ziemeļblāzma” 05.07.2018 16:36 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
„Es esmu Latvija!”- ar šo simtgades saukli var lepoties gan liels, gan mazs, tomēr vislabāk šos cildenos vārdus piestāv teikt Latvijas valsts vienaudzim. Latvijā īpašu pasākumu šī cienījamā vecuma pārstāvju godināšanai jau otro reizi rīko biedrība „Rīgas aktīvo senioru alianse” (RASA) sadarbībā ar Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienību. Otrais Latvijas simtgadnieku salidojums notiks sestdien, 25. augustā, plkst. 13.00.

Latvijas otrais simtgadnieku salidojums kā neatņemama sastāvdaļa iekļaujas Latvijas simtgades pasākumu kopumā, kur tiek godāta Latvija, un salidojuma organizētāji uzsver, ka šis pasākums ir īpašs ar to, ka tajā tiks izcelts pats cilvēks un tā raženā dzīves gājuma svinēšana. Tas būs Latvijas „paldies” Tev, Latvijas vienaudzi!

Šobrīd Latvijas otrajam simtgadnieku salidojumam ir pieteikušies jau 27 dalībnieki. Vēl arvien – līdz pat 31. jūlijam Latvijas vienaudži laipni aicināti pieteikties dalībai „Otrajā Latvijas simtgadnieku salidojumā”. Pasākuma programma pils Lielajā zālē paredz Latvijas simtgadnieku godināšanu, svētku koncertu, pieņemšanu Kamerzālē un citas aktivitātes. Laipni gaidīts ikviens Latvijas vienaudzis!

Pieteikšanās un sīkāka informācija pie projekta „Otrais Latvijas simtgadnieku salidojums” vadītājas Elīnas Helmanes-Orlovas, mob. tālrunis: 28355005; e-pasts: 100gadniekusalidojums@gmail.com

Informāciju sagatavoja: Dace Lasmane, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības, Mediju un komunikācijas projektu vadītāja, tālr.: +371 67105529; e-pasts: Dace.Lasmane@riga.lv; interneta vietne: www.kulturasapvieniba.riga.lv

Rātslaukumā atklāj Starptautiskā Elektromobiļu maratona 2018 Latvijas posmu