Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
15.11.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Leopolds, Unda, Undīne
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas pilsēta turpinās sadarbību futbola attīstības veicināšanā ar Latvijas Futbola federāciju 03.07.2018 15:43 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 3. jūlijā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs parakstīja sadarbības līgumu par futbola attīstības veicināšanu Rīgā.
“Mūsu līdzšinējā sadarbībā šodien speram nākamo soli un kopā turpināsim pilnveidot ne tikai futbola infrastruktūru, bet sadarbosimies, lai Rīgā veicinātu izpratni ne tikai par futbola spēli, bet arī veselīgu dzīvesveidu. Kopīgiem spēkiem izglītosim nozarē strādājošos un veicināsim, lai pilsētā notiek pasaules mēroga sacensības," parakstot sadarbības līgumu informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs sacīja: “Šodien parakstītā vienošanās paredz sadarbību dažādās futbola jomās un apņemšanos nākotnē darīt visu iespējamo, lai mēs vecinātu futbola attīstību Latvijā un Rīgā, ir tikai loģisks sadarbības solis. Mēs esam ieinteresēti, lai pēc iespējas vairāk cilvēku iesaistītos futbolā un tajā paliktu, tāpēc lielo futbola laukumu pieejamība pilsētā ir ļoti būtiska. Mums ir liels gandarījums par šādas vienošanās noslēgšanu, un ceram arī nākotnē uz sadarbību dažādu sociālu projektu realizēšanā un arīdzan sieviešu futbola attīstīšanā, lai futbols turpina izaugt gan Rīgas robežās, gan ārpus tām.”

Sadarbību starp Rīgas pašvaldību un Latvijas Futbola federāciju īstenos un pilnveidos Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs un Latvijas futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks, kuri arī līguma parakstīšanas brīdī apliecināja, ka veicinās futbola attīstību Rīgas pilsētvidē.
Sadarbības līguma parakstīšanā piedalījās arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna, kura klātesošos informēja, ka ik gadu Rīgā jauno futbolistu skaits pieaug, un jau no 5. līdz 13. augustam  Rīgā notiks UEFA Sieviešu čempionu līgas atlases turnīrs. Noslēgtais sadarbības līgums paredz, ka Rīga sadarbosies ar Latvija Futbola federāciju sporta infrastruktūras pilnveidošanā un attīstīšanā, sabiedrības un skolas vecuma bērnu veselīga dzīvesveida veicināšanā.

Parakstot sadarbības līgumu, abas puses apņemsies izveidot Rīgas futbola reģionālo akadēmiju izlašu jauniešiem vecumā no 13 līdz 16 gadiem,   kā arī veicinās meiteņu un sieviešu futbola attīstību, organizējot augstāka līmeņa vietējās un starptautiskās sacensības. Puses sadarbosies arī sociālās atbildības projektu organizēšanā, kā arī ar futbolu saistīta izglītības un apmācību procesa nodrošināšanā, tai skaitā futbola treneru un citu sporta speciālistu apmācībā.

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr.: 67037357; mob. tālr.: 26555927; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv
https://twitter.com/RigasIpasumaDep
https://www.facebook.com/rdid.lv/
www.rdid.lv

Bolderājā uzstādītas 29 jaunas videonovērošanas kameras
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi