Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
19.02.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Zane, Zuzanna
Valūtas kursi
GBP: 0,8762
RUB: 74,9142
USD: 1,1328
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
AS „Rīgas siltums” var operatīvi pieslēgt apkuri 02.07.2018 16:27 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS „Rīgas siltums” atgādina, ka ir iespējams operatīvi pieslēgt apkuri tad, kad siltas dienas strauji nomaina aukstas un lietainas.

Šobrīd visās Rīgas ēkās, kas pieslēgtas centralizētās siltumapgādes sistēmai, ir moderni automatizēti siltummezgli, kas nodrošina, ka, āra gaisa temperatūrai pazeminoties, apkure automātiski pieslēdzas, bet, āra gaisa temperatūrai paaugstinoties, apkure automātiski atslēdzas. Tādējādi, neatkarīgi no laika apstākļiem, ēkā tiek nodrošināta komfortabla temperatūra.

AS „Rīgas siltums” uzsver, ka automatizētie siltummezgli nodrošina arī to, ka siltumenerģija tiek izmantota racionāli, jo ēkas siltumskaitītājs uzskaita faktiski patērēto siltumu un tikai par to tiek piestādīts rēķins.

Īpaši aktuāli tas ir arī šobrīd, Dziesmu un deju svētku laikā, lai būtu iespēja izžāvēt tērpus un sasildīties pēc ārā pavadītiem ilgiem mēģinājumiem un koncertiem.

AS „Rīgas siltums” iespēju pieslēgt apkuri nodrošina nepātraukti. Par apkures pieslēgšanu ēkas atbildīgajai personai jāinformē AS „Rīgas siltums”, nosūtot e-pastu: siltums@rs.lv

Informācija pieejama arī AS „Rīgas siltums” intereneta vietnē: www.rs.lv

Papildinformācija: AS „ Rīgas siltums” Informācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jēkabsone, tālr.: (+371) 67017226


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi