21.09.2018
Mariss, Matīss, Modris
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
Aicina balsot par Rīgu kā Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 12.07.2018 11:38 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Līdz 21.jūlijam ikviens aicināts balsot par Rīgu kā Latvijas Jauniešu galvaspilsētu. Balsojumu ir iespējams veikt mājas lapā jaunatneslietas.lv vienu reizi 24 stundu laikā.

Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Tāpat uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 12. augustā, Madonā.

Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2019 statusa ieguvēja noteikšanā tiks ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti.

Konkurss “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” tiek organizēts trešo gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Jaunatnes padomi.

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.

Rātslaukumā atklāj Starptautiskā Elektromobiļu maratona 2018 Latvijas posmu