24.06.2018
Jānis
  Ziņas / Rīgas domē
Būs jaunas direktores divām skolām un vadītāja 27. bērnudārzam 14.06.2018 12:06 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 14. jūnijā, akceptēja trīs Rīgas domes lēmumprojektus par izglītības iestāžu vadītāju iecelšanu amatos.

Rīgas sākumskolas „Valodiņa” direktores amatam izraudzīta Inese Groza, bet Rīgas speciālās internātpamatskolas direktore būs Nataļja Sitņika. Savukārt Rīgas 27. pirmsskolas izglītības iestādes vadību iecerēts uzticēt Egijai Leskavniecei.

Visu iepriekš minēto izglītības iestāžu vadītājas izraudzītas konkursa kārtībā. Galīgos lēmumus par viņu iecelšanu amatā pieņems Rīgas dome.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece, tālr.: 26554446; e-pasts: dzintra.abolina@riga.lv

Atzīmējot Latvijas simtgadi, Rīgu apmeklē Tallinas un Viļņas mēri