18.08.2018
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
  Ziņas / Rīgas domē
Rīgas pašvaldības policija rīko preses konferenci par peldsezonas atklāšanu 15.05.2018 14:39 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Saistībā ar peldsezonas atklāšanu, trešdien, 16. maijā plkst. 11.00 Lucavsalā pie glābšanas stacijas (Lucavsalas ziemeļu daļā) Rīgas Pašvaldības policija (RPP) aicina uz preses konferenci, lai pastāstītu par RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbu peldsezonas laikā. RPP darbinieki parādīs glābšanas paraugdemonstrējumus un pastāstīs, kā rīkoties, ja cilvēks sāk slīkt.

Pasākumā piedalīsies RPP priekšnieks Juris Lūkass, kā arī RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes pārstāvji – Pēteris Panovs un Jānis Skrims.

Peldsezonā Rīgas oficiālajās peldvietās Vecāķos, Lucavsalā, Vakarbuļļos, Rumbulā, Daugavgrīvā, pie Ķīšezera, Bābelīša ezera un Ķīpsalā sabiedrisko kārtību un atpūtnieku drošību uzraudzīs RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki.

RPP aicina atpūtas baudītājus pie ūdenstilpnēm nebūt pārgalvīgiem, kā arī rūpīgi uzraudzīt bērnus.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti apmeklēt preses konferenci un iepazīties ar glābēju darbu! Jūsu ērtībai būs nodrošināts transports, kas līdz plkst. 10.40 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

Informāciju sagatavoja: Ilze Krūkle, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: +37167181066; e-pasts: ilze.krukle@riga.lv

LU un RD paraksta vienošanos par sadarbību Akadēmiskā centra attīstībā Torņkalnā