Anšlavs, Junora
  Ziņas / Karoga izkāršana
Zviedrijas kroņprinceses un kroņprinča vizītes laikā pacels valsts karogus 21.04.2018 12:03 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Viņas Karaliskās Augstības Zviedrijas kroņprinceses Viktorijas un Viņa Karaliskās Augstības kroņprinča Daniela ar pavadošo delegāciju oficiālās vizītes laikā 27. aprīlī Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

Latvijas valsts karogi 27.a prīlī tiks pacelti pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs iesaka arī citām juridiskajām un fiziskajām personām pacelt valsts karogu pie to īpašumā esošajām ēkām.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai