22.09.2018
Maigurs, Mārica, Māris
  Ziņas / Karoga izkāršana
Norvēģijas kroņprinča vizītes laikā pacels valsts karogus 21.04.2018 11:58 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Viņa Karaliskās Augstības Norvēģijas kroņprinča Hokona un Viņas Karaliskās Augstības kroņprinceses Metes Māritas ar pavadošo delegāciju oficiālās vizītes laikā no 22. aprīļa līdz 24. aprīlim Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

Latvijas valsts karogi šajos datumos tiks pacelti pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs iesaka arī citām juridiskajām un fiziskajām personām pacelt valsts karogu pie to īpašumā esošajām ēkām.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Rātslaukumā atklāj Starptautiskā Elektromobiļu maratona 2018 Latvijas posmu