24.06.2018
Jānis
  Ziņas / Satiksmes ierobežojumi
Ūdensvada avārijas dēļ iespējami satiksmes sarežģījumi Brīvības ielā 09.03.2018 14:07 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 9. martā, ap pusdienlaiku notikusi ūdensvada avārija Brīvības ielā 185, kuras lokalizācijai un likvidācijai no plkst.15 posmā pie Krišjāņa Barona ielas tiks slēgta labā malējā braukšanas josla virzienā uz Juglu.

Avārijas remontdarbu dēļ iespējami satiksmes sarežģījumi, tāpēc SIA “Rīgas ūdens” aicina autobraucējus iespēju robežās apbraukt minēto Brīvības ielas posmu.

Avārijas likvidācijai atslēgts ūdensvads Brīvības ielas posmā no Indrānu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, ūdensapgāde pārtraukta šīs apkaimes deviņām ēkām.

Informāciju sagatavoja Arturs Mucenieks,  SIA “Rīgas ūdens” sabiedrisko attiecību speciālists, tālrunis: 29148643, e-pasts: arturs.mucenieks@rigasudens.lv

Atzīmējot Latvijas simtgadi, Rīgu apmeklē Tallinas un Viļņas mēri