Valdemārs, Valdis, Voldemārs
  Ziņas / Rīgas domē
Rātsnamā informēs par šā gada „Lattelecom Rīgas maratona” aktualitātēm 06.03.2018 13:24 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 7. martā, plkst. 11.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) piektā stāva foajē, notiks preses konference, kurā klātesošie tiks informēti par šā gada „Lattelecom Rīgas maratona” aktualitātēm. Tajā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, „NECom” valdes priekšsēdētājs un organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords, „Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis un „Rimi Bērnu dienas” vēstneši Klāvs Smildziņš un Lība Smildziņa.

Pasākumā organizatori informēs par 2018. gada skrējiena jeb Latvijas valsts simtgades „Lattelecom Rīgas maratona” jaunumiem trases maršrutos, aktivitātēm trasē par godu valsts simtgadei, maratona nedēļas nogales programmu, „Lattelecom” ekskluzīvo TV tiešraidi, „Rimi Bērnu dienas” jaunumiem un citām šā gada „Lattelecom Rīgas maratona” aktualitātēm.

Tāpat preses konferencē tiks prezentēta arī 2018. gada „Lattelecom Rīgas maratona” medaļa un „Lattelecom Rīgas maratona” oficiālā „Adidas” skriešanas krekla dizains, kuram izmantots mākslinieka Gustava Kluča oriģināldarbs.

„Lattelecom Rīgas maratons” notiek kopš 1991. gada. Maratons šogad notiks 19. un 20. maijā. Pērn pasākums pulcēja 33 000 dalībnieku no 70 pasaules valstīm.

Papildinformācija: Inese Ķīkule, tālr.: 29666110; E-pasts: inese.kikule@necom.lv; intereneta vietne: www.lattelecomrigasmaratons.lv

Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”