25.02.2018
Alma, Annemarija
  Ziņas / Rīga pasaulē
Tiks parakstīts Rīgas un Milānas sadarbības memorands 02.02.2018 13:33 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 2. februārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs tiksies ar Milānas mēru Džuzepi Salu (Giuseppe Sala). Amatpersonas pārrunās abu pilsētu attiecību attīstību, kā arī parakstīs Saprašanās memorandu starp Rīgu un Milānu par sadarbību, kas būs spēkā divus gadus kopš parakstīšanas brīža.
Memorands paredz īstenot pieredzes apmaiņu un sadarbības projektus, lai sekmētu pilsētu kopienu kultūras, ekonomisko un sociālo izaugsmi, uzlabotu un veicinātu ilgtspējīgas attīstības modeļu apmaiņu. Iecerēts veicināt sadarbību izglītības un kultūras jomās, viedās pilsētas izveides, ilgtspējīgas pilsētplānošanas un sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas jomās, ekonomiskās attīstības, investīciju, tirdzniecības un tūrisma jomās, kā arī pievērsties pilsētu reģenerācijai, publiskās līdzdalības veicināšanai un apkaimju kopienu stiprināšanai.

Svinīgi atklāj renovēto Puškina liceja muzeju „Puškins un Baltija”