Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
13.12.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Lūcija, Veldze
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rātsnamā notiks Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes sēde 05.12.2018 16:42 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 11.00 Rīgas domē, Portretu zālē, notiks Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes sēde, kurā tiks spriests par dažādiem aktuāliem jautājumiem.

Sēdē par biedrības “Rehabilitācijas centrs “Mēs esam līdzās”” aktualitātēm informēs biedrības “Rehabilitācijas centrs “Mēs esam līdzās”” valdes priekšsēdētāja A. Greitāne, par vides pieejamības jautājumu risināšanu Vecrīgā informēs Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālisti, par personu ar invaliditāti nodarbinātības iespējām un subsidētajām darbavietām stāstīs Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvji. Padomes sēdē tiks pārrunāti iepriekšējā sēdē izvirzītie jautājumi un citas aktualitātes. Informācija par Padomi pieejama internetā: www.ld.riga.lv sadaļā “Personu ar invaliditāti NVO konsultatīvā padome”.

Padomi vada Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa, padomes sastāvā ir Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte un Sociālās pārvaldes priekšnieks Mārtiņš Moors, kā arī 33 padomē iesaistījušies NVO vadītāji vai deleģēti pārstāvji.

Aktualizēto jautājumu izskatīšanā un risināšanā tiek iesaistītas atbildīgās Rīgas domes struktūrvienības. Vairāki padomē izskatītie jautājumi bijuši aktuāli ne tikai Rīgas pašvaldībā dzīvojošām personām ar invaliditāti, bet arī personām ar invaliditāti visā valstī. Šādu jautājumu izskatīšanai tiek pieaicināti pārstāvji no atbildīgajām valsts pārvaldes iestādēm.

Padomes sēdēs tiek izskatīti personām ar invaliditāti Rīgā aktuāli jautājumi – par sabiedrisko transportu, par vides pieejamību, par iespējamiem atvieglojumiem personām ar invaliditāti, kā arī citi jautājumi, kas saistīti ar personu ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanu.

Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvā padomes sēdes ir atklātas, un uz tām laipni aicināti plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.


Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr.67105925; mob.tālr. 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv


Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi