Lūcija, Veldze
  Ziņas / Kultūra un izklaide
Rātslaukumā atklās svētku egli un informēs par festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” 03.12.2018 14:35 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 5. decembrī, plkst. 16.00 Rīgas vicemērs Andris Ameriks un Rīgas pašvaldības aģentūras “Rīgas gaisma” tehniskais direktors Edmunds Krēsle Rātslaukumā iedegs svētku egli “Zelta laterna”, kas ir arī viena no festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” 39 objektiem.

Pasākuma apmeklētājus priecēs seno deju grupas “Ballare” priekšnesumi, kā arī ikvienam būs iespēja uzzināt aktuālo informāciju par 9. vides objektu festivālu “Ziemassvētku ceļš”. Par gaidāmo festivālu un šogad tajā apskatāmajiem objektiem informēs Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite.

Festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” sāksies 7. decembrī un turpināsies līdz 13. janvārim. Tajā būs apskatāmi profesionālu mākslinieku, radošo industriju pārstāvju un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu veidoti vides objekti, kas apmeklētājus pārsteigs ar neierastām formām un to īstenošanā pielietoto materiālu daudzveidību. Festivāla laikā Rīgā būs redzami gan šogad tapuši jauni vides objekti, gan iepriekšējo gadu labākie un iedzīvotāju iemīļotie mākslas darbi.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.

Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”