Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
17.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Artis, Artūrs
Valūtas kursi
GBP: 0,8909
RUB: 72,3880
USD: 1,1265
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
NVO namā notiks forums rīdziniekiem 07.12.2018 10:14 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ikviens rīdzinieks 12. decembrī aicināts piedalīties forumā “Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas izaugsmei”, kas notiks Nevalstisko organizāciju namā, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 16.00 līdz 19.00. Forumu tiek rīkots, lai dotu iespēju ikvienam aktīvam rīdziniekam izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās un darba grupās, lai izstrādātu idejas Rīgas attīstībai.

Forumā plānoti piecu tematiskie bloki – kultūra, apkaimju attīstība, jauniešu iespējas, zaļais dzīvesveids un iekļaujoša sabiedrība. Tajā ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies dažādu nozaru pārstāvji, piemēram,  Maija Pavlova (Ģertrūdes ielas teātris), Anna Īviņa (Rīgas Skolēnu Domes konsultante), Mairita Lūse (kustības Zero Waste Latvia pārstāve) un citi. Pasākuma moderators Ansis Bogustovs.

Maija Pavlova dalībai pasākumā redz vairākus vērtīgus ieguvumus: “Pārmaiņas, lai dzīvotu zaļākā, iedzīvotājiem draudzīgākā un patīkamākā Rīgā, ir iespējamas tikai tad, kad mēs paši esam ne tikai gatavi izteikt viedokli, bet arī ieklausīties citos. Rīgas iedzīvotāju forums man ir lieliska iespēja satikt tos, kam rūp, kādā pilsētā mēs dzīvojam, lai kopīgi meklētu idejas un to īstenošanas plānus.”

Interesenti pirms pasākuma aicināti aizpildīt Eiropas Komisijas sagatavotu iedzīvotāju aptauju. Ņemot vērā to, ka nākamajā gadā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, un šī ir unikāla iespēja ietekmēt nākotnes lēmumus.
 
Forumu rīko Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departaments Eiropas Lielo pilsētu tīklu EUROCITIES un Eiropas Komisiju kampaņas “Citizens Panels Initiative” ietvaros. Kampaņā piedalās vairāk kā 20 Eiropas pilsētas un īsteno pasākumus no 2018. gada oktobra līdz 2019. gada februārim.

Reģistrācijas anketa: https://goo.gl/forms/obwxwGEIPmyqGWP82


Papildinformācija: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļa, tālr. 67181657, 67037912.


Daugavā ielaisti nēģu kāpuri
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi