17.06.2019
Artis, Artūrs
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
NVO namā notiks forums rīdziniekiem 07.12.2018 10:14 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ikviens rīdzinieks 12. decembrī aicināts piedalīties forumā “Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas izaugsmei”, kas notiks Nevalstisko organizāciju namā, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 16.00 līdz 19.00. Forumu tiek rīkots, lai dotu iespēju ikvienam aktīvam rīdziniekam izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās un darba grupās, lai izstrādātu idejas Rīgas attīstībai.

Forumā plānoti piecu tematiskie bloki – kultūra, apkaimju attīstība, jauniešu iespējas, zaļais dzīvesveids un iekļaujoša sabiedrība. Tajā ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies dažādu nozaru pārstāvji, piemēram,  Maija Pavlova (Ģertrūdes ielas teātris), Anna Īviņa (Rīgas Skolēnu Domes konsultante), Mairita Lūse (kustības Zero Waste Latvia pārstāve) un citi. Pasākuma moderators Ansis Bogustovs.

Maija Pavlova dalībai pasākumā redz vairākus vērtīgus ieguvumus: “Pārmaiņas, lai dzīvotu zaļākā, iedzīvotājiem draudzīgākā un patīkamākā Rīgā, ir iespējamas tikai tad, kad mēs paši esam ne tikai gatavi izteikt viedokli, bet arī ieklausīties citos. Rīgas iedzīvotāju forums man ir lieliska iespēja satikt tos, kam rūp, kādā pilsētā mēs dzīvojam, lai kopīgi meklētu idejas un to īstenošanas plānus.”

Interesenti pirms pasākuma aicināti aizpildīt Eiropas Komisijas sagatavotu iedzīvotāju aptauju. Ņemot vērā to, ka nākamajā gadā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, un šī ir unikāla iespēja ietekmēt nākotnes lēmumus.

Forumu rīko Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departaments Eiropas Lielo pilsētu tīklu EUROCITIES un Eiropas Komisiju kampaņas “Citizens Panels Initiative” ietvaros. Kampaņā piedalās vairāk kā 20 Eiropas pilsētas un īsteno pasākumus no 2018. gada oktobra līdz 2019. gada februārim.

Reģistrācijas anketa: https://goo.gl/forms/obwxwGEIPmyqGWP82

Papildinformācija: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļa, tālr. 67181657, 67037912.

Daugavā ielaisti nēģu kāpuri