21.05.2019
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
  Ziņas / Rīgas domē
Rātsnamā preses konferencē informēs par ledus šova režisora Iļjas Averbuha izrādi “Kopā un mūžīgi!” 30.11.2018 11:36 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 3. decembrī, plkst. 12 Rātsnama Portretu zālē notiks preses konference, kurā informēs par 25. decembrī “Arēnā Rīga” gaidāmo ledus šova režisora Iļjas Averbuha izrādi “Kopā un mūžīgi!”

Preses sanāksmē piedalīsies I. Averbuhs, Margarita Drobjasko un Pavilas Vanagas.

15 gadu laikā I. Averbuha producentu kompānija ir radījusi grandiozus un unikālus ledus šovus, kuros piedalījušās pasaules līmeņa daiļslidošanas zvaigznes un šīs izrādes ir noskatījušies miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Ledus šova izrāde tiks rīkota ar Rīgas tūrisma attīstības biroja atbalstu.

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.

Lemj par Esplanādes parka atjaunošanas iecerēm