Lūcija, Veldze
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
Ņemot vērā prognozētos laika apstākļus, Rīgas domes Satiksmes departaments ielu, tiltu un pārvadu uzturēšanas darbos iesaistījis visas pilsētai pieejamās tehnikas vienības 23.11.2018 15:04 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, nedēļas nogalē Rīgā gaidāms pirmais sniegs, kā rezultātā izveidosies vismaz 2-4 cm augsta sniega sega.

Ziemas sezonā, pilsētas ielu uzturētāji strādā 24h režīmā, lai sākoties snigšanai, nekavējoties varētu veikt ielu, tiltu un satiksmes pārvadu attīrīšanu no sniega un brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem. Pilsētai ir pieejamas 59 ziemas tehnikas vienības.

Satiksmes departamenta speciālisti aicina pārbaudīt transporta līdzekļu tehnisko stāvokli un atbilstību ziemas apstākļiem. Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Rīgas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu uzturēšanu veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Informāciju sagatavoja:
Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste
Tālr. 67012703; 29584470

Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”