17.11.2018
Hugo, Uga, Uģis
  Ziņas / Rīgas domē
Jaunu videonovērošanas kameru uzstādīšana stiprinās drošību Bolderājas apkaimē 07.11.2018 14:14 - Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 8. novembrī plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais apmeklēs Bolderāju, kur pabeigta jaunu videonovērošanas kameru uzstādīšana. Ar projektu iepazīstinās Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass.

Pašvaldības policijas priekšnieks pastāstīs, kā izvēlētas videokameru uzstādīšanas vietas, kā arī par nākotnes plāniem saistībā ar Videonovērošanas centra attīstību un kameru uzstādīšanu citās Rīgas apkaimēs.

Tikšanās vieta: Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas iecirknis Stūrmaņu ielā 33A. Nokļūšanai uz pasākumu būs nodrošināts mikroautobuss, kas līdz plkst. 10.30 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

Informāciju sagatavoja:  Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Ilze Krūkle, tālr. 67181066, e-pasts: ilze.krukle@riga.lv

Rīgas domes vadība izraugās pilsētas galvenās egles