Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
11.12.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Valūtas kursi
GBP: 0,9025
RUB: 75,8985
USD: 1,1425
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
“Rīgas namu pārvaldnieks” informēs par siltuma pieslēgšanu klientu dzīvojamās ēkās 11.10.2018 12:02 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 12. oktobrī, plkst. 11.00 SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs informēs par situāciju ar siltuma pieslēgšanu klientu dzīvojamās ēkās. Preses konferencē tiks sniegta jaunākā informācija par pieslēgto māju skaitu, kā arī plānoto periodu visu uzņēmuma ēku apkures sistēmu atgaisošanai.

Apkures pieslēgšanu nodrošina 250 RNP, AS “Rīgas siltums” un PS “Siltumserviss Rīga” darbinieki, strādājot bez brīvdienām. Jau iepriekš informējām, ka pieslēgšana siltumam RNP ēkām tiks veikta līdz 20. oktobrim. Šobrīd plānots pieslēgšanu pabeigt ātrāk, ēkas bez tehniskām problēmām pieslēdzot līdz šīs nedēļas beigām.

Lai pēc iespējas operatīvāk reaģētu uz klientu pieteikumiem, nolemts līdzās esošajiem komunikācijas kanāliem, izveidot jaunu, ērtu un nepārtraukti pieejamu komunikācijas kanālu https://sos.rnparvaldnieks.lv, ko līdz šodienas plkst. 10.00 informācijas iesniegšanai izmantoja gandrīz 1500 RNP klientu.
 
Jāatzīmē, ka gandrīz visām ēkām, izņemot ēkas ar tehniskām problēmām, sistēmu atgaisošana tiks pabeigta līdz 22. oktobrim.

Atgādinām, ka lielākā daļa RNP pārvaldībā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumapgādes sistēmu darbojas, pamatojoties uz automatizēto siltummezglu iestatījumiem. Tas nozīmē, ka, paaugstinoties gaisa temperatūrai, tiek samazināta apkures temperatūra. Sekojoši katrai mājai apkures sistēma regulējas automātiski, atbilstoši āra gaisa temperatūrai. Uzsākot apkures sezonu, gan ir jārēķinās ar to, ka ēkai ir nepieciešams laiks, lai uzsiltu – apkures pieslēgšanas sistēmas darbība nostabilizējas vidēji 2 nedēļu laikā pēc pieslēgšanas un temperatūras nostabilizēšanās. Taču šajos mainīgajos laika apstākļos, ar augstu diennakts temperatūras svārstības amplitūdu, nevar izslēgt, ka siltumsistēmas darbības stabilizēšanās var ieilgt.

Informāciju sagatavoja: Krists Leiškalns, SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” Komunikācijas nodaļas vadītājs; Tālr. 29496686; E-pasts: krists.leiskalns@rnparvaldnieks.lv


Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi