Drosma, Drosmis, Elīna
  Ziņas / Karoga izkāršana
Pacels karogus Dānijas prinča un Veseksas grāfa vizītes laikā 08.10.2018 12:18 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Viņa Karaliskās Augstības Dānijas Prinča Joachim Holger Waldemar Christian un Veseksas grāfa, Prinča Edvarda un Veseksas grāfienes Sofijas oficiālās vizītes laikā Latvijā 9. un 10.oktobrī Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

Latvijas valsts karogi šajos datumos tiks pacelti pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs iesaka arī citām juridiskajām un fiziskajām personām pacelt valsts karogu pie to īpašumā esošajām ēkām.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Informē par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi