Drosma, Drosmis, Elīna
  Ziņas / Rīgas domē
Konferencē runās par sasniegto pašvaldības līdzfinansējuma programmā dzīvojamo māju atjaunošanai; parakstīs jaunus līgumus 02.10.2018 12:08 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 3.oktobrī, plkst.11.30 Rīgas domes sēžu zālē notiks konference par  pašvaldības programmu  dzīvojamo māju atjaunošanai. Tajā tiks runāts par šajā gadā programmas ietvaros paveikto, par iegūto pieredzi, kā arī tiks  parakstīti jauni līdzfinansējuma līgumi.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un līdzfinansējuma piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs Aleksejs Rosļikovs.

Konferences laikā tiks pārrunāts šajā gadā programmas ietvaros sasniegtais, pieņemti deviņu dzīvojamo māju veiktie darbi, bet divas biedrības iepazīstinās ar prezentācijām “Uzdrošinies darīt pats!”. Tāpat konferences laikā 19 māju biedrības saņems jaunus līdzfinansējuma līgumus, lai jau tuvākajā laikā varētu sākt iecerētos remontdarbus. Šā gada laikā ar līdzfinansējuma palīdzību remontdarbus veikušas jau 45 māju iedzīvotāju biedrības.

Šogad apstiprinātā jaunā programma paredz, ka pašvaldība apmaksā 80% no energoefektivitātes pasākumiem, kā arī dzīvojamās mājas atjaunošanas darbus 50% apmērā. Programmas ietvaros tiek sniegts pašvaldības finansiāls atbalsts dzīvokļu īpašnieku biedrībām energoauditu veikšanai, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju tehniskās paraugdokumentācijas izstrādei, energoefektivitātes pasākumu un neatliekamu remontdarbu veikšanai.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv

Informē par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi