Rauls, Rodrigo
USD: 1,1961
  Ziņas / Rīgas domē
Rīgas domē prezentēs ES projektu vides kvalitātes uzlabošanai 11.09.2017 13:37 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 12.septembrī uzņēmums “Rīgas satiksme” prezentēs Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu “Viedo pilsētu tehnoloģijas resursu efektīvai izmantošanai un vides kvalitātes uzlabošanai”.

Pasākums notiks plkst. 13.00, Rīgas domes (Rātsnama) 1. stāva vestibilā. Pasākumā piedalīsies arī citu projektā iesaistīto dalībnieku pārstāvji no pašvaldības aģentūras “Rīgas gaisma,” Rīgas Tehniskās Universitātes u.c.

Pasākumā aicināti piedalīties masu mediju pārstāvji!

Projekta ideja ir uzstādīt viedos autostāvvietu un satiksmes uzskaites sensorus, kas integrēti ielu lampās. Apvienojot transportlīdzekļu uzskaiti, brīvo autostāvvietu uzskaiti, kā arī gaisa piesārņojuma uzskaiti, tiks iegūta informācija, kas dos iespēju rast risinājumus, lai galvaspilsētā mazinātu sastrēgumus un gaisa piesārņojumu.

Eiropas mēru samits