Rauls, Rodrigo
USD: 1,1961
  Ziņas / Rīgas domē
Latvijas garākās mājas iedzīvotājus informēs par siltināšanas priekšrocībām 08.09.2017 15:47 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Evija Trifanova LETA
Attīstības finanšu institūcija „Altum” sadarbībā ar Rīgas domi un „Rīgas namu pārvaldnieku” vēlas organizēt vēl nebijušu eksperimentu, kurā aicinās Latvijā  lielākās  daudzdzīvokļu mājas -  Ozolciema ielā 18 - iedzīvotājus piedalīties energoefektivitātes programmā, lai nosiltinātu māju un sāktu taupīt. „Altum” ir aprēķinājis, ka, nosiltinot teju 500 metru garo ēku, varētu ietaupīt 55 % no kopējā mājas siltumenerģijas patēriņa kas 60 m2 liela dzīvokļa iemītniekiem gadā ļautu vidēji ieekonomēt 200 eiro.

Lai informētu Ozolciema ielas 18. nama iedzīvotājus un citus interesentus par energoefektivitātes programmu, pirmdien, 11. septembrī, plkst. 18.30 mājas pagalmā tiek rīkota iedzīvotāju sanāksme, kuru apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, „Altum” Energoefektivitātes programmu departamenta vadītājs Ingus Salmiņš, SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāve Signe Kajaka un „Altum” energoefektivitātes eksperts Aldis Greķis. Ēka Ozolciema ielā 18 tiek dēvēta par „Lielo Ķīnas mūri Ziepniekkalnā”, jo tā ir garākā ēkā Latvijā.

Plašāka informācija par valsts atbalsta programmu māju energoefektivitātes uzlabošanas programmu pieejama: https://www.altum.lv/lv/jaunumi/aicinam-pieteikties-maju-energoefektivitates-uzlabosanas-atbalsta-programmai

Papildinformācija: Sandra Eglīte, „Altum” sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr.: 67774244, 26577810; E-pasts: sandra.eglite@altum.lv; interneta vietne: www.altum.lv; www.facebook.com/altumLV; Twitter: @AltumLV

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece, tālr.: 26554446; e-pasts: Dzintra.Abolina@riga.lv

Eiropas mēru samits