Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Anšlavs, Junora
Valūtas kursi
GBP: 0,8748
RUB: 72,1879
USD: 1,1728
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Uzņēmējdarbība  
Rīgas dome sadarbībā ar “Altum” atklās grantu programmas “Atspēriens” rudens konkursu 25.08.2017 12:17 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 29.augustā, plkst.11, Rātsnama 5.stāva foajē Rīgas dome un AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” aicina uz grantu programmas “Atspēriens” rudens konkursa atklāšanas pasākumu, kurā informēs par konkursa norisi un pieejamo atbalsta apjomu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī izmaiņām grantu programmas turpmākajā darbībā.

Grantu programmā “Atspēriens” iespējams saņemt līdzfinansējumu 80% apmērā dažādu izdevumu segšanai jaunajiem komersantiem. Konkurss tiek izsludināts divas reizes gadā, lai noskaidrotu ekonomiski dzīvotspējīgākās un inovatīvākās komercdarbības idejas Rīgā.

Konkursa pieteikumus izvērtē kompetenta vērtēšanas komisija atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem. Savukārt šajā sezonā tiks ieviesta arī jauna balsošanas kārtība, kurā papildus komisijas vērtējumam, pieteikumus un uzņēmēju biznesa ieceres varēs vērtēt arī iedzīvotāji un potenciālie klienti.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”) kā arī Attīstības finanšu institūcijas ALTUM interneta vietnē www.altum.lv.

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Programmas gaitā piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības sākšanai. Kopumā no 2009. gada grantu programmā “Atspēriens” atbalstītas 145 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 1 200 000 eiro apmērā.

 


Papildu informācija:

Laura Frinberga-Tuklere  
Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments
Tālr.: 67012874
  Ieva Circene
Attīstības finanšu institūcija ALTUM
Tālr.: 28896362


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi