Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Vilhelms, Vilis
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Ieslēgts Latvijas Nacionālā teātra ēkas atjaunotās fasādes apgaismojums 09.08.2017 10:20 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Lai pārbaudītu dekoratīvā apgaismojuma atbilstību vizuālajam projektam, otrdien, 8.augustā, ieslēdza Latvijas Nacionālā teātra ēkas (Kronvalda bulvārī 2) atjaunotās fasādes apgaismojumu.

Latvijas Nacionālā teātra ēkas fasādes atjaunošu pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica būvniecības kompānija "Velve".
Sagaidot Latvijas simtgadi,  ēkai no jauna tika izbūvēts fasādes dekoratīvais apgaismojums. Kopumā uz ēkas fasādes šobrīd ir uzstādīti 220 gaismekļi.
Būvniecības darbi tika sākti šī gada pavasarī un to laikā atjaunoja bojātās profilētās detaļas. Veica jumta, frontonu, starp stāva dzegu vilkumu ap logiem un logu plauktiņu, triglifu, sandriku un frontonu plaisu attīrīšanu un aizpildīšanu ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.

Virs ēkas trešā stāva ovālajiem logiem un rizalīta loga ir veikta vinješu atjaunošana , attīrot plaisas un aizpildot tās ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.
Ēkas logiem un durvīm veikts remonts, nomainot bojātās detaļas un atjaunojot to krāsojumu. Arī ēkas terasei ir veikti atjaunošanas darbi. Ir novērsti terases margu un vāžu bojājumi, attīrot radušās plaisas un aizpildot tās ar atbilstošu restaurācijas sastāvu. Savukārt terases grīdai veikts hidroizolācijas remonts un atjaunots ieklātais segums.


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi