Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Valūtas kursi
GBP: 0,8769
RUB: 72,3491
USD: 1,1794
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Spilves ielā veidos metāllūžņu un veco elektrisko iekārtu pieņemšanas laukumu 15.06.2017 10:27 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja ceturtdien, 15. jūnijā, akceptēja Rīgas domes lēmumprojektu par atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumu izveidi Spilves ielā 6.

SIA „DARO un CO” vēlas izveidot jaunu atkritumu reģenerācijas vietu, kur no fiziskām un juridiskām personām tiks uzpirkti metāllūžņi, elektriskās un elektroniskās iekārtas un akumulatori. Pieņemtie metāllūžņi un atkritumi tiks sašķiroti pa frakcijām atbilstoši to veidam un izmēram, kā arī uzglabāti slēgtā telpā ar betona segumu. Svina akumulatorus īslaicīgi glabās speciālos skābes izturīgos konteineros ar vāku un tie bez apstrādes tiks nodoti bīstamo atkritumu apsaimniekotājam, kurš ir saņēmis attiecīgu atļauju. Lietošanai nederīgos elektriskos un elektroniskos atkritumus plānots pieņemt un īslaicīgi uzglabāt speciālos metāla konteineros, kā arī angārā speciāli iekārtotos plauktos vai uz paletēm. Vienlaicīgi paredzēts uzglabāt bīstamos atkritumus līdz 0,982 tonnām, bet pārējos atkritumus līdz 45,035 tonnām.

Vieta, kur paredzēts veidot jauno atkritumu savākšanas un apstrādes laukumu, atrodas ražošanas un komercdarbības apbūves teritorijā. Gala lēmumu par atkritumu apsaimniekošanas laukuma izveidi pieņems Rīgas dome.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.: 26554446; e-pasts: Dzintra.Abolina@riga.lv


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi