21.10.2017
Severīns, Urzula
  Ziņas / Sports
Rīgā notiks 5. Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles 09.06.2017 10:39 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Jau nākamnedēļ Rīgā pulcēsies teju 4000 sportisti no 36 valstīm, lai atklātu 5. Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles.

5. Pasaules sporta spēles Rīgā sāksies 13. jūnija vakarā ar krāšņu visu valstu delegāciju gājienu pa Valdemāra ielu uz Skonto stadionu, kur notiks pasākuma atklāšana. No 13. līdz 18. jūnijam vairāk nekā 270 komandas sacentīsies dažādos sporta veidos un disciplīnās. Notiks 15 pasaules čempionāti, no tiem 14 tradicionālajos sporta veidos: vieglatlētikā, futbolā, volejbolā, peldēšanā u.c.

Bez 15 oficiālajiem čempionātiem Rīgā būs iespējams redzēt sacensības jaunos sporta veidos un to demonstrāciju. Tostarp pasākuma organizatori paredz, ka mamaneta jeb ketčbola čempionāta laikā Latvijas vārds varētu tikt ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā. Rekordu plānots uzstādīt, fiksējot vienlaicīgi spēlējošas 100 komandas uz 50 laukumiem.

Sporta spēles Rīgā organizē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA). LTSA galvenie mērķi ir radīt nepieciešamos apstākļus tautas sporta attīstībai Latvijā un rast iespējas katram iedzīvotājam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Plašāku informāciju par programmu var atrast mājaslapā: http://sportsvisiem.lv

Papildu informācija:

Gaļina Gorbatenkova,