Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Valūtas kursi
GBP: 0,8769
RUB: 72,3491
USD: 1,1794
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Iedzīvotājus aicina uz Zāļu tirgu Doma laukumā 19.06.2017 12:15 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Gaidot Līgo svētkus, Rīgā jau tradicionāli Doma laukumā notiek viens no krāšņākajiem ielīgošanas pasākumiem – Zāļu tirgus, kas šogad risināsies 22. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 19.00. Tirgū iedzīvotāji varēs iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Tirgus apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos svētku noskaņu radīs arī sarūpētā kultūras programma. Plkst. 10.00 tirgu ieskandinās pūtēju orķestris „Fanfara”, tad dienas gaitā skatītājus priecēs bērnu deju ansambļu „Kamolītis”, „Teiksmiņa”, „Dzīpariņš” un „Bitīte”, kā arī bērnu vokālo ansambļu „Magonīte”, „Knīpas un Knauķi” priekšnesumi. Kultūras programmu kuplinās arī orķestris „Rīga”, Tautas deju ansambļi „Dzīpars”, „Sidrabi” un kapela „Hāgenskalna muzikanti”. Tirgū uzstāsies arī jauktais koris „Laudate Charismata”, kamerkoris „Konvents” un folkloras kopa „Lāns”. Svētku noskaņu pasākumā radīs arī vīru vokālais kvartets „Harmonija Rīgai”, deju kopa „Marmale” un grupa „Lauku muzikanti”.

Gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem možu garu visas dienas garumā uzturēt palīdzēs Jāņa tēvs aktieris Kristaps Rasims, kurš pastāstīs arī par svarīgākajām un interesantākajām Līgo svētku tradīcijām. Ikviens, kurš būs Zāļu tirgū, varēs iesaistīties aktivitātēs, demonstrēt savu izdomu, asprātību, zināšanas un veiklību dažādos konkursos, kas risināsies tirgus laukumā.

Zāļu tirgus notiek ar Rīgas pašvaldības atbalstu, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) kopā ar Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienību.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi