24.08.2017
Bērtulis, Boļeslavs
  Ziņas / Rīga pasaulē
Rīgas domes priekšsēdētājs N. Ušakovs apmeklēs Kazaņu un tiksies ar Tatarstānas Republikas prezidentu 26.04.2017 15:56 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pēc Tatarstānas Republikas (Krievijas Federācija) prezidenta Rustama Minnihanova (Рустам Минниханов) uzaicinājuma Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes pārstāvju un uzņēmēju delegāciju šodien dosies vizītē uz Kazaņu. Vizīte ir pieskaņota arī pirmā tiešā avioreisa starp Rīgu un Kazaņu atklāšanai.

Plānots, ka rīt, 27.aprīlī, plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs tiksies ar Kazaņas mēru Iļsuru Metšinu (Ильсур Метшин). Amatpersonas pārrunās abām pilsētām aktuālos jautājumus un parakstīs vienošanos par sadarbību starp Rīgu un Kazaņu. Pēc tikšanās abi mēri Kazaņas Rātsnamā atklās fotoizstādi “Tikšanās ar Raimondu Paulu”.

Pēcpusdienā paredzēta Rīgas domes priekšsēdētāja  un Tatarstānas prezidenta Rustama Minnihanova tikšanās.

N.Ušakovs apmeklēs arī Kazaņas Universitāti un uzrunās tās studentus un pasniedzējus, kā arī tiksies ar Kazaņas vadošo augstskolu rektoriem.

Savukārt piektdien, 28.aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Tatarstānas Republikas Tirdzniecības palātā atklās biznesa forumu “Rīga-Kazaņa 2017”. Darba kārtībā plānota arī tikšanās ar Tatarstānas Republikas Rūpniecības un tirdzniecības ministru Albertu Karimovu (Альберт Каримов) un Tatarstānas Republikas Valsts padomes priekšsēdētāju Faridu Muhametišinu (Фарид Мухаметшиным).

Tatarstānas Republikas prezidenta vizīte Latvijā notika 2016.gada 6.oktobrī, tās laikā viņš apmeklēja Rīgas domi un tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju N. Ušakovu.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Siliņa, tālr.67026104, e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv

Rīgas svētki 2017