19.11.2017
Betija, Elizabete, Liza, Līze
  Ziņas / Rīgas domē
Publisko pasākumu rīkotājus iepazīstinās ar iecerēm Mežaparka lielās estrādes rekonstrukcijai 16.02.2017 16:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 17.februārī, plkst.14.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, 3stāva zālē, 302.kabinetā) notiks sanāksme, kurā dažādu kompāniju, kas rīko Latvijas un pasaules mēroga publiskos pasākumus, pārstāvji tiks iepazīstināti ar Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta iecerēm. Kopīgi pārrunās nepieciešamās prasības, lai nākotnē estrādē notiktu ne tikai Dziesmu svētki, bet arī Latvijas un pasaules mēroga koncerti, festivāli un dažāda veida publiski pasākumi.

Ar Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta iecerēm klātesošos iepazīstinās arhitekti Juris Poga un Austris Mailītis. Sanāksmē piedalīsies Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Kultūras ministrijas Latvijas Nacionālā Kultūras centra direktore Signe Pujāte, SIA “Rīgas meži” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš, kā arī koncertaģentūras “FBI” direktore Brigita Rozenbrika.

Pagājušajā gada, 11.martā, Rīgas pašvaldībai un Latvijas Nacionālajam kultūras centram, parakstot līgumu ar Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu birojiem par būvprojekta izstrādi, tika atsākts darbs pie Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta. Šobrīd Rīgas domes Īpašuma departaments kopā ar arhitektiem un projektētājiem  ir uzsākuši darbu pie Mežaparka Lielās estrādes otrā posma tehniskā projekta izstrādes.

Jau ziņots, ka Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekts tiks īstenots divās kārtās. Pirmajā posmā 2018.gadā tiks pārbūvēta skatītāju zona. Savukārt līdz 2020.gadam tiks rekonstruēta estrāde ar pārsegumu kupola formā.

Aicinām arī mediju pārstāvjus piedalīties sanāksmē!

Informāciju sagatavoja:
Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja, tālr. 67037357, mob.tālr.26555927, e-pasts: baiba.gailite@riga.lv

Izvēlētas Rīgas galvenās Ziemassvētku egles