Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
26.04.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Alīna, Rūsiņš, Sandris
Valūtas kursi
GBP: 0,8738
RUB: 75,7073
USD: 1,2185
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Publisko pasākumu rīkotājus iepazīstinās ar iecerēm Mežaparka lielās estrādes rekonstrukcijai 16.02.2017 16:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 17.februārī, plkst.14.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, 3stāva zālē, 302.kabinetā) notiks sanāksme, kurā dažādu kompāniju, kas rīko Latvijas un pasaules mēroga publiskos pasākumus, pārstāvji tiks iepazīstināti ar Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta iecerēm. Kopīgi pārrunās nepieciešamās prasības, lai nākotnē estrādē notiktu ne tikai Dziesmu svētki, bet arī Latvijas un pasaules mēroga koncerti, festivāli un dažāda veida publiski pasākumi.

Ar Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta iecerēm klātesošos iepazīstinās arhitekti Juris Poga un Austris Mailītis. Sanāksmē piedalīsies Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Kultūras ministrijas Latvijas Nacionālā Kultūras centra direktore Signe Pujāte, SIA “Rīgas meži” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš, kā arī koncertaģentūras “FBI” direktore Brigita Rozenbrika.  

Pagājušajā gada, 11.martā, Rīgas pašvaldībai un Latvijas Nacionālajam kultūras centram, parakstot līgumu ar Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu birojiem par būvprojekta izstrādi, tika atsākts darbs pie Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta. Šobrīd Rīgas domes Īpašuma departaments kopā ar arhitektiem un projektētājiem  ir uzsākuši darbu pie Mežaparka Lielās estrādes otrā posma tehniskā projekta izstrādes.

Jau ziņots, ka Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekts tiks īstenots divās kārtās. Pirmajā posmā 2018.gadā tiks pārbūvēta skatītāju zona. Savukārt līdz 2020.gadam tiks rekonstruēta estrāde ar pārsegumu kupola formā.

Aicinām arī mediju pārstāvjus piedalīties sanāksmē!

Informāciju sagatavoja:
Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja, tālr. 67037357, mob.tālr.26555927, e-pasts: baiba.gailite@riga.lv


Rīgas domes vadība iepazīstas ar Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi