Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Rīgas domes priekšsēdētājs iepazīsies ar “New Hanza” teritoriju un attīstības koncepciju 07.12.2017 12:11 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs piektdien, 8.decembrī, plkst.11.00 apmeklēs jaunattīstāmo kvartālu “New Hanza”, lai iepazītos ar tā koncepciju un jau paveikto, kā arī pārrunātu tālākās attīstības iespējas sadarbībā ar pilsētu.

Pasākumā piedalīsies arī ABLV Bank, Pillar, Skanstes attīstības aģentūras un pašvaldības institūciju pārstāvji. Projekta prezentācija notiks kompānijas “Pillar” birojā, Pulkveža Brieža ielā 28a.
“New Hanza” tiek veidots 24,5 hektāru platībā un tajā bez ABLV Bank galvenās mītnes, biroju un dzīvojamajām ēkām paredzēts arī multifunkcionāls izklaides centrs “Hanzas perons”, bērnudārzs un skola, kā arī Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs un pilsētas dārzs ar plašu apzaļumotu teritoriju rekreācijai teritorijas centrā.
“New Hanza” teritorija atrodas blakus Skanstes apkaimei, kuru nākotnē plānots ievērojami attīstīt. Patlaban ir izstrādāts Skanstes teritorijas lokālplānojums, kā arī Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sācis teritorijas revitalizācijas projektu.
Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties “New Hanza” attīstības projekta prezentācijā un būvniecības teritorijas apmeklēšanā. Jūsu ērtībām līdz plkst.10.40 pie domes ēkas RTU pusē gaidīs mikroautobuss.


Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi