Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Operatīvajā sanāksmē spriedīs par vidi degradējošas būves Marijas ielā 6 sakārtošanu 08.11.2017 16:42 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 9. novembrī, plkst.13.00 Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs ir sasaucis operatīvo sanāksmi par vidi degradējošas būves Marijas ielā 6 sakārtošanu. Sanāksmē ir aicināti piedalīties ēkas īpašnieki un citu atbildīgo institūciju pārstāvji.

Rīgas domes Īpašuma departaments 1. novembrī uzsāka vidi degradējošas būves Marijas ielā 6 piespiedu sakārtošanu, jo ēkas īpašnieki nav veikuši domes noteiktos pasākumus ēkas stāvokļa uzlabošanā. Patlaban pie ēkas fasādes ir uzstādītas sastatnes, lai būtu droša gājēju un transporta kustība.

Ēka jau vairākus gadus ir izpelnījusies Rīgas slavenākā grausta nosaukumu. Īpašumu veido zemes vienība 1432 kvadrātmetru platībā, uz kuras atrodas piecstāvu dzīvojamā ēka un pagrabs zem pagalma. Tā ir klasificēta kā B kategorijas vidi degradējoša būve, un tās īpašniekiem ir piemērota paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa likme.

Aicinām sanāksmē piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus!

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr.: 67037357; mob. tālr.: 26555927; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi